O nás

Nabízíme vám kvalitní čisticí prostředky Eurorex pro váš dům, kancelář, auto nebo jakýkoli průmyslový objekt,

Máme pro vás přehledně dělené kategorie, a vy si tak můžete rychle vybrat levné a kvalitní čistící potřeby přesně podle vaší potřeby.

Kvalitní značkové čisticí prostředky Eurorex jsou šetrné, ekologické a díky jejich účinnosti je samotné čištění rychlejší. Poznejte ten rozdíl, budete mile překvapena!

V naší nabídce najdete kvalitní čisticí hadry z mikrovlákna, které jsou určeny na vynikající vyčištění okna, zrcadla, skla, chromu a nábytku. Vše bude rychle čisté a s maximálním leskem.

Jsme ověřený internetový obchod. Díky naší spolehlivosti a referencím si vybíra stále více těch, pro které je důležitá hygiena a vždy spolehlivá práce s čisticími prostředky.

U nás si vyberou i příznivci naleštěných aut. Naše autosada je velmi oblíbená i jako skvělý dárek pro milovníky automobilů. Kompletní sada utěrek je určena na kompletní a dokonalé čištění automobilu.

Vybrat si můžete zvýhodněné balíčky. Využijte možnost nejvýhodnějšího nákupu čistících prostředků pro domácnost, aut a jakékoli podlah - mramor, plovoucí podlahy, linoleum nebo jiného chladného povrchu

Jen vysoce kvalitní čisticí prostředky s certifikáty, zaručí kvalitní a hygienické čištění. Nezapomeňte, že u nás se můžete spolehnout na garanci spolehlivého nákupu. Přidejte se k našim spokojeným zákazníkům a poznejte naše skvělé výhody a při nákupu nad 199 korun máte poštovné zdarma!

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.